Výroba šperků na zakázku

Kontaktujte nás
Výroba šperků na zakázku pomocí 3D technologie
Naším cílem je být unikátní a přispívat k inovacím. Proto nabízíme možnost výroby šperků na zakázku, které plně vyhovují představám, vizím a přání každého zákazníka. Pro dosažení tohoto cíle využíváme nejmodernější 3D technologie. Jedinečný šperk na míru dle vašich přání

Proces přizpůsobený pro vaše jedinečné šperky

Diskuze o návrhu
Během osobního setkání nebo prostřednictvím online komunikace pečlivě projednáme typ, styl a materiál vašeho šperku. Na základě těchto požadavků navrhneme šperk tak, aby odpovídal vašim představám a rozpočtu.
3D rendering a prototyp:
Obdržíte 3D fotografii modelu ke schválení. Jakmile budou specifikace kompletní, převedeme váš schválený 3D model do realistické podoby šperku s použitím vybraného kovu, diamantů nebo drahokamů.

Z vybraného renderu pak vytvoří 3D tiskárna voskový nebo plastový prototyp ve skutečné velikosti. Máte možnost si prototyp prohlédnout osobně v našem showroomu nebo vám můžeme zaslat fotografie z různých úhlů e-mailem.
Výrobní proces
V závěrečné fázi procesu se z voskového prototypu vytvoří sádrová forma, která je následně vystavena pečení, dokud se neodpaří vosk.

Tato forma je poté naplněna roztavenou zlatou slitinou, kde vzniká konečný výrobek. Zlatý odlitek je pečlivě zpracován do detailu, osazen drahokamy a diamanty a dokonale vyleštěn do vysokého lesku.
Kontaktujte nás
Přijďte k nám na nákupy, aniž byste museli do Prahy
Rozumíme, že vyzkoušení našich výrobků je nedílnou součástí vašeho nákupního procesu. Proto jsme pro vás připravili možnost vyzkoušet si naše šperky nejen v našem showroomu v Praze, ale na vaše přání také v pohodlí vašeho domova. S námi si můžete v klidu prohlédnout naše výrobky, aniž byste museli cestovat do Prahy. Chápeme také, že naši zákazníci mají nabitý program, a proto nabízíme možnost online schůzky. Tu si můžete domluvit formou, která vám nejvíce vyhovuje, a spojit se s námi odkudkoli a v čase, který vám nejvíce vyhovuje.
Edgar Grig - Oddanost kvalitě a dokonalosti - Doživotní záruka
U Edgara Griga objevíte nádherné šperky, které nejen oslní svou krásou, ale jsou také ceněnou investicí. Naše výrobky jsou doprovázeny certifikáty kvality a GIA certifikací pro diamanty, abychom zajistili vaši naprostou spokojenost.

Pevně si stojíme za svými návrhy a řemeslným zpracováním, a proto nabízíme doživotní opravu jakéhokoli zboží zakoupeného v našem obchodě nebo námi vyrobeného. Díky tomu zůstane váš šperk v bezchybném stavu.

Ve společnosti Edgar Grig si vážíme jedinečnosti každého zákazníka a necháváme vaše potřeby formovat naše výtvory. Podělte se s námi o své představy a my váš nákup přizpůsobíme podle nich. Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci nebo návštěvu showroomu ještě dnes.
Inkrustace hodinek diamanty a drahými kameny
Náš vysoce kvalifikovaný klenotník je proslulý zasazováním diamantů nebo jiných drahých kamenů stupně SI, VS a VVS do pouzdra a ciferníku zlatých nebo ocelových hodinek. Podívejte se na nejnovější fotografie hodinek našich zákazníků vykládaných diamanty a kontaktujte nás pro sjednání osobní schůzky. Dovolte nám dodat vašim hodinkám dotek jedinečnosti!
Kontaktujte nás
Odborná péče o vaše šperky
Naše klenotnická společnost se věnuje pečlivému zacházení s vašimi drahocennými šperky. Naše odborné znalosti zahrnují široké poradenství ohledně správné údržby vašich šperků.

Od tipů na skladování, které udržují jejich lesk, až po účinné čistící postupy, které jim dodávají dokonalý lesk, se zavazujeme, že vaše šperky budou stále zářit, jako v den jejich pořízení. S důvěrou nám svěřte vaše drahocenné klenoty a nechte náš závazek k dokonalosti vyniknout v každém aspektu péče a pozornosti.
Doživotní záruka
Tato záruka se vztahu na veškeré opravy nebo nezbytné úpravy, které můžou vaše šperky časem vyžadovat, aby zůstaly stejně krásné a jedinečné, jako v ten den, kdy jste si je pořídili.
Kontaktujte nás

Zanechte kontakt pro rezervaci schůzky

Děkujeme! Vaše žádost byla odeslána!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.